Wiosenne Spotkanie z Książką
„Wiosna idzie na całego, a ja czytam mój kolego!!!"
   Takim radosnym okrzykiem powitano uczniów klasy I II i III szkoły podstawowej w Domosławicach na wiosennym spotkaniu z książką i nie tylko!
Spotkanie rozpoczęło się teatrzykiem kukiełkowym „Czerwony Kapturek", następnie Pani Monika poprowadziła zabawę „ Zgaduj zgadula co w teatrze hula" w związku z obchodzonym 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru.
   Uczniowie każdej klasy również przygotowali zagadki w formie krótkiej scenki z różnych bajek. Uczniowie mieli także możliwość zabawić się w poetę układając wiersze. Było śmiesznie i wesoło.
   Na koniec w nastroju wielkanocnych świąt wszyscy otrzymali słodką nagrodę „ Jajko - niespodziankę", a niespodzianką był tytuł książki, którą każdy uczestnik spotkania mógł wypożyczyć ze Szkolnej Biblioteki.
   Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie Pani Grażynie Wojnickiej i klasie II, Pani Annie Wojnickiej i klasie III SP i zapraszamy na następne spotkanie z książką w ostatnim tygodniu miesiąca kwietnia. Dziękujemy i życzymy zaczytanych Świąt Wielkanocnych!!!

Monika Jarzębak, Aleksandra Kapusta i Szkolna Biblioteka.
kontakt
aktualnościengine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms