I RELACJA Z WYJAZDU DO RUMUNII

Pierwszy dzień pobytu w Dorohoi- Rumunia

Dziś pierwszy dzień naszej wizyty w Dorohoi. Zostaliśmy oficjalnie powitani przez władze szkoły oraz miasta. Następnie uczniowie z każdego kraju zaprezentowali swoją szkole i region. Nasza prezentacja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, zwłaszcza filmik o naszej szkole. Potem byl warsztat matematyczny poświęcony rozwojowi epidemii, zakończony gra komputerowa o rozwijaniu się i zapobieganiu epidemii. Czas po przerwie obiadowe upłynął nam pod znakiem gier i zabaw integracyjnych, które pozwoliły nam lepiej poznać kolegów i koleżanki z Rumunii, Niemiec i Hiszpanii. Było bardzo zabawnie, również po zajęciach, gdyż dalej integrowaliśmy się z naszymi rówieśnikami na spacerach. A jutro czekają nas warsztaty kulinarne i nie tylko ...

Relacjonuje:
P. Agnieszka Strusińska