Nasze osiągnięcia


Zestawienie osiągnięć uczniów Zespołu Szkół i Przedszkola w Domosławicach w konkursach w roku szkolnym 2012/13

Szczebel

Uczestnik

Nazwa konkursu, dziedzina

Miejsce

Opiekun

 

Etap wojewódzki

 

Michał Urbaś kl. III gimn.

 

Paweł Pajor kl. VI sp

 

 

Joanna Pawlik kl. II gimn.

 

 

Gabriela Salamon kl. II gimn.

 

 

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989"

Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989

 

Finalista

 

Finalista

 

 

Finalistka

 

 

Finalistka

 

 

 

Zbigniew Sacha

 

Dorota Smagowicz

 

 

Dorota Smagowicz

 

 

Dorota Smagowicz

 

 

 

 

Etap powiatowy/ rejonowy

 

 

Justyna Sapała kl. I gimn

 

 

 

Anna Świerczek kl. III gimn.

.

Justyna Sapała

 

Mateusz Łach

 

XXI Olimpiada Zdrowego Stylu Życia

 

 

Konkurs Historyczny
o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

Konkurs Historyczny
o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

 

 

 

 

I miejsce

(udział w etapie wojewódzkim)

 

II miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Wiesława Pajor

 

 

 

Beata Migas

 

Beata Migas

 

Kinga Smółka

 

Etap gminny

 

Wiktoria Łach kl. III sp

 

 

Wiktoria Łach kl. III sp

 

 

Natalia Cygan kl. II sp

 

kl. II sp

 

 

Jakub Ratusznik kl. III sp

 

 

Joanna Pawlik kl. II gimn.

 

.

Joanna Pawlik kl. II gimn

 

 

Joanna Pawlik kl. II gimn.

 

Karolina Toboła kl. II gimn.

 

Joanna Pawlik, Karolina Toboła, Gabriela Salamon

 

Nikodem Dudek kl. VI

 

 

Natalia Pawłowska kl. VI

 

 

Angelika Wszołek kl. II gimn.

 

 

Anna Łośko kl. IV

 

 

Sabina Mrzygłód kl. I gimn.

 

 

Weronika Średniawa kl. III gimn.

 

Gminny Konkurs Ortograficzny  dla klas I-III sp

 

Konkurs recytatorski poezji Tuwima

 

Konkurs recytatorski poezji Tuwima

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

 

Konkurs matematyczny

 

 

Gminny Konkurs Chemiczny

 

 

Gminny Konkurs Ortograficzny dla gimnazjalistów

 

Gimnazjada z Jeżycjadą

 

Gimnazjada z Jeżycjadą

 

Gimnazjada z Jeżycjadą

 

 

Gminny Konkurs Ortograficzny  dla klas IV - VI

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

 

Gminny Konkurs Plastyczny  Co znaczy dziś krwiodawstwo?

 

Gminny  Konkurs Plastyczny  Nie biorę i niech tak pozostanie

 

 

I miejsce

 

 

II miejsce (udział w etapie powiatowym)

 

wyróżnienie

 

II miejsce

 

 

I miejsce (udział w etapie powiatowym)

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

 

I miejsce drużynowo

 

 

II miejsce

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

 

 

I miejsce

 

 

III miejsce

 

Grażyna Wojnicka

 

 

Grażyna Wojnicka

 

 

Maria Gnoińska

 

Maria Gnoińska

 

 

Maria Gnoińska

 

 

Wiesława Pajor

 

 

Dorota Smagowicz

 

 

Dorota Smagowicz

 

Dorota Smagowicz

 

Dorota Smagowicz

]

 

Dorota Smagowicz

 

 

Dorota Smagowicz

 

 

Dorota Smagowicz

 

 

Beata Rabiasz-Górska

 

 

Monika Jarzębak

 

 

Monika Jarzębak

 

 

       
         
       
       
         
       
       
         
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
         
         
       
       
       
kontakt
aktualności



engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms