Cyfrowa Szkoła


CYFROWA SZKOŁA

Miło nam poinformować, że jesteśmy beneficjentami programu "Cyfrowa Szkoła". Nasza szkoła została wylosowana do udziału w programie. "Cyfrowa Szkoła" jest programem pilotażowym dla wieloletniego programu, który stanowi kompleksowe przedsięwzięcie, mające na celu osiągnięcie przez szkoły funkcjonalności szkoły cyfrowej.

więcej

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

W tym roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła wprowadziła dziennik elektroniczny- dostępny przez stronę internetową 24h/dobę. Rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy w nauce swoich dzieci, korespondować ze szkołą, obserwować czy dziecko jest na lekcji w szkole i wiele innych. Uczniowie mają wgląd do swoich ocen i frekwencji.

więcej

PLATFORMA EDUKACYJNA

W naszej szkole działa od kilku już lat platforma edukacyjna. Na platformie nauczyciele umieszczają różne kursy, lekcje i zadania dla uczniów naszej szkoły. Platforma dostępna jest też dla gości do przeglądania. Aby można było na niej pracować, trzeba założyć konto. 

więcej

PLATFORMA EDUKACYJNA E-NAUCZANIE
Nasi uczniowie mają również dostęp do szkolnej platformy edukacyjnej udostępnionej przez firmę Librus. Dostępna jest z poziomu dziennika elektronicznego i udostępnia lekcje, testy, quizy poszerzając wiedzę naszych uczniów. 

więcej

SZEŚCIOLATEK W SZKOLE

wiecej

ENTUZJAŚCI UŚMIECHU

więcej

kontakt
aktualnościengine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms